TANSSITTAMO – hyvinvointia keholle ja mielelle

Ajankohtaista

 

Kesäkauden 2022 tunnit löydät sivun alaosasta 👇🌸🦋☀️

Huomioitavaa:

❤️ Tehostetut hygieniatoimet ovat käytössä.

❤️ Tähdellä * merkityille tunneille voi tulla korvaamaan tai osallistua kertamaksulla mikäli ryhmässä on tilaa (muista ilmoittautua viestillä numeroon 0449834361)

❤️ Tule tunnille mahdollisimman valmiina.

 

Tule Tanssittamon uusiin ja raikkaisiin tiloihin (Paraatikatu 8/K-market Hiukkavaaran sisäänkäynti).🥰

Pysäköintipaikat (2h kiekko) parkkitalossa rakennuksen takana, josta on sisäänkäynti liikekeskukseen.

 

Tavoitat parhaiten whatsapp-viestillä p. 044 9834361  / sähköposti marika@tanssittamo.fi

 

Toimisto on auki kevätkauden aikana arkisin (ma-to) tuntien aikana seuraavasti:

Ma klo 16.30-18.30

Ti klo 17.15-19.30

Ke klo 16.45-19.45

To klo 16.45-20.00

Pe afterwork tunnin yhteydessä klo 17.45-18.00

Su joogatunnin/sointukylvyn yhteydessä klo 17.45-19.15

Tanssittamon asiakkaita ei ole vakuutettu Tanssittamon puolesta. Tunnit omalla vastuulla.

 

Tulossa

Ei Tapahtumia

Sijainti

Tanssittamo sijaitsee Oulun Hiukkavaarassa, Paraatikatu 8

(K-market Hiukkavaaran liikerakennus).

Kesäkausi 6.6.-30.6.2022

Kevätkausi 10.1.-16.5.2022

 

Palvelut

Tanssittamon toiminta perustuu yhteisöllisyyttä ja yksilön hyvinvointia edistäviin tanssi- ja liikuntapalveluihin, luovaan ilmaisuun, rentouteen, itsensä arvostamiseen ja hoitamiseen. Tarjontaa lapsille ja aikuisille.

Kysy lisää!

044-9834361 / marika@tanssittamo.fi

 

 

Seuraa meitä:

Instagram

Facebook